O nás

O nás

Jsme ryze česká firma, která se více jak 12 let zabývá službami v oblasti energetických úspor, projekční činnosti, prodeje a dodávek technických zařízení budov. Zaměřujeme se především na oblasti vytápění, zdrojů tepla, klimatizací, průmyslového chlazení a vzduchotechniky.

Historie

Firma byla založena v roce 2010 Ing. Martinem Hovorkou v Hradci Králové a disponuje kvalifikovanými odborníky s dlouholetou zkušeností v oboru. Působení bylo postupně rozšiřováno a od roku 2014 má PDE svoji centrálu v Praze - Hloubětíně. Firma je schopna svými službami pokrýt celou oblast České republiky, ale i nabídnout své služby v zahraničí.

Naši odborníci jsou členy České komory autorizovaných inženýrů a techniků v oboru technika prostředí staveb, specializace technická zařízení. Dále disponuje či spolupracuje s odborníky, kteří jsou zapsáni v seznamu energetických expertů a auditorů vedeném Ministerstvem průmyslu a obchodu a mohou provádět energetické audity, provádět kontroly kotlů, klimatizace a vypracovávat průkazy energetické náročnosti budovy (dle zákona č.406/2000 Sb. o hospodaření energií ve znění pozdějších předpisů).

V neposlední řadě naši vysoce kvalifikovaní technici a obchodníci zajistí převedení návrhů a projekční části do reálné podoby.

Napište nám

Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky)
ATREA
DAIKIN
LG
Stiebel Eltron
WILO
Aquafam
Bosch
Buderus
Samsung
Alltech
Az chalzení
Q-elektrik
Enectiva
Elektrodesign
AWCOOL
Carrier
McQuay
CF Chiller
Gree

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení