Klimatizace pro obytné budovy

Díky dlouholeté praxi v oboru Vám zajistíme kvalitní klimatizační systémy včetně případného servisu.

Nabízíme Vám!

Využijte našich velkých skladových zásob, dodáme do týdne, montáž provedeme do 30 dní od objednání

Nabízíme Klimatizační systémy, které Vám zajistí jak úsporný provoz, moderní design, odvlhčení, chlazení, vytápění, ale i možnosti čištění vzduchu od bakterií.

Cenu tvoříme individuálně s klientem tak, aby byl vždy spokojen.

Díky dlouholeté praxi v oboru Vám zajistíme vše od návrhu až po samotnou dodávku systémů včetně následného servisu a případného monitoringu.

Na klimatizační systémy lze uplatnit dodataci Nová zelená úsporám a to v případě, že klimatizace umí i vytápět resp. pracuje jako tepelné čerpadlo. Toto již v dnešní době umí většina klimatizačních zařízení bez navýšení ceny.

Pokud klimatizace splní požadavky na tepelné čerpadlo viz. výše, lze uplatnit nízký tarif u dodavatele elektrické energie.

Pokud si nejste jistí, jaká zařízení či systémy by byly vhodné pro Váš objekt, neváhejte oslovit našeho energetického inspektora, který Vám zhodnotí stav technického zařízení objektu a připraví varianty úsporných opatření s cenovou nabídkou.

V Katalogu produktů naleznete přehled námi vyzkoušených, kvalitních a velmi účinných zařízení, která Vám zajistí pohodlný provoz.

Více o námi nabízených systémech, se dozvíte v záložkách Splitové a multisplitové nástěnné jednotky, Mobilní klimatizace nebo pro podrobnější informace záložku Teorie a legislativa.

Máte zájem? Poptejte nás!

Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky)
ATREA
DAIKIN
LG
Stiebel Eltron
WILO
Aquafam
Bosch
Buderus
Samsung
Alltech
Az chalzení
Q-elektrik
Enectiva
Elektrodesign
AWCOOL
Carrier
McQuay
CF Chiller
Gree

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení