Průmyslové budovy

Vyberte si z níže uvedených typů zařízení a udělejte si představu o klimatizačních a chladících zařízeních pro průmyslové budovy.

Zajistíme Vám!

Nabízíme Klimatizační systémy, které Vám zajistí jak úsporný provoz, moderní design, chlazení, ale i možnosti čištění vzduchu od bakterií, možnosti vytápění a to za přijatelné investiční náklady.

Cenu tvoříme vždy individuálně s klientem tak, aby byl vždy spokojen.

Díky dlouholeté praxi v oboru Vám zajistíme vše od návrhu až po samotnou dodávku systémů včetně následného servisu a případného monitoringu.

Pokud si nejste jistí jaká zařízení či systémy by byly vhodné pro Váš objekt, neváhejte oslovit našeho energetického inspektora, který Vám zhodnotí stav technického zařízení objektu a připraví varianty úsporných opatření s cenovou nabídkou.

V Katalogu produktů naleznete přehled námi vyzkoušených, kvalitní a velmi účinných zařízení, která Vám zajistí pohodlný provoz.

Pokud se budete chtít dozvědět více o Námi nabízených systémech, můžete navštívit záložky Vzduchem/Vodoou chlazené jednotky, Chladící věže, Tepelné výměníky, Suché chladiče nebo pro podrobnější informace záložku Teorie a legislativa.

Máte zájem? Poptejte nás!

Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky)
ATREA
DAIKIN
LG
Stiebel Eltron
WILO
Aquafam
Bosch
Buderus
Samsung
Alltech
Az chalzení
Q-elektrik
Enectiva
Elektrodesign
AWCOOL
Carrier
McQuay
CF Chiller
Gree

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení