Ušetřete za vytápění a elektrickou energii díky slunečnímu záření

Tým našich specialistů Vám zajistí návrh solárního systému pro vytápění a ohřev teplé vody nebo návrh fotovoltaického systému pro výrobu elektrické energie (pro jakýkoliv typ budovy).

Zajistíme pro Vás.

V rámci komplexní služby Vám rádi navrhneme kvalitní a účinný solární systém pro vytápění a ohřev teplé vody. Pro úsporu elektrické energie Vám navrhneme účinný fotovoltaický systém! 

Na systémy se vztahuje dotace Nová zelená úsporám až do 50 000 Kč pro solární systém a až do 150 000 Kč pro fotovoltaický systém.

Tým našich specialistů Vám zajistí návrh solárního systému pro vytápění a ohřev teplé vody nebo fotovoltaického systému pro výrobu elektrické energie pro jakýkoliv typ budovy. V rámci komplexnosti našich služeb Vám pomůžeme i s dosažením na dotační tituly

Máte zájem? Poptejte nás!

Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky)
ATREA
DAIKIN
LG
Stiebel Eltron
WILO
Aquafam
Bosch
Buderus
Samsung
Alltech
Az chalzení
Q-elektrik
Enectiva
Elektrodesign
AWCOOL
Carrier
McQuay
CF Chiller
Gree

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení