Tepelná čerpadla pro obytné budovy

Díky dlouholeté praxi v oboru Vám zajistíme ideální domácí teplotní pohodlí. Vše Vám na míru navrhneme a dodáme včetně následného servisu a monitoringu.

Zajistíme Vám!

Využijte našich velkých skladových zásob, dodáme do týdne, montáž provedeme do 30 dní od objednání

Nabízíme tepelná čerpadla, které Vám zajistí jak úsporný provoz, moderní design vytápění či ohřev teplé vody a to za přijatelné investiční náklady.

Cenu tvoříme individuálně s klientem tak, aby byl vždy spokojen. V rámci cenové nabídky Vám vypracujeme i studii návratnosti.

Konkrétní výrobky a ceny si můžete prohlédnout na našem e-shopu

Díky dlouholeté praxi v oboru Vám zajistíme vše od návrhu až po samotnou dodávku systémů včetně následného servisu a případného monitoringu.

Pokud si nejste jistí, jaká zařízení či systémy by byly vhodné pro Váš objekt, neváhejte oslovit našeho energetického inspektora, který Vám zhodnotí stav technického zařízení objektu a připraví varianty úsporných opatření s cenovou nabídkou.

Pokud se budete chtít dozvědět více o námi nabízených systémech, můžete navštívit záložky Čerpadla Země-Voda, Čerpadla Vzduch - Voda, Čerpadla Voda - Voda nebo pro podrobnější informace záložku Teorie a legislativa.

Máte zájem? Poptejte nás!

Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení