Větrání pro obytné budovy

Díky dlouholeté praxi v oboru Vám zajistíme kvalitní rekuperační větrání. Systém Vám navrhneme a dodáme optimalizovaný pro Vaše potřeby.

Zajistíme Vám!

Nabízíme rekuperační systémy, které Vám zajistí úsporný provoz, větrání, vytápění a hlavně čistý vzduch bez pachů, bakterií a prachu. A to za přijatelné investiční náklady.

Cenu tvoříme individuálně s klientem tak, aby byl vždy spokojen.

Součástí ceny nabízíme vypracování projektu a zajištění dotace Nová Zelená Úsporám.

Konkrétní výrobky a ceny si můžete prohlédnout na našem e-shopu.

Díky dlouholeté praxi v oboru Vám zajistíme vše od návrhu až po samotnou dodávku systémů včetně následného servisu a případného monitoringu.

Na rekuperační systémy lze uplatnit dotaci Nová zelená úsporám až do 50% uznatelých nákladů.

Pokud si nejste jistí jaká zařízení či systémy by byly vhodné pro Váš objekt, neváhejte oslovit našeho energetického inspektora, který Vám zhodnotí stav technického zařízení objektu a připraví varianty úsporných opatření s cenovou nabídkou.

Pokud se budete chtít dozvědět více o námi nabízených systémech, můžete navštívit záložky Rekuperační jednotky Atrea, Rekuperační jednotky Stiebel, Rekuperační jednotky Elektrodesign, Rekuperační jednotky DCV Systém nebo pro podrobnější informace záložku Teorie a legislativa.

Máte zájem? Poptejte nás!

Chráněno službou reCAPTCHA (Ochrana soukromí - Smluvní podmínky)
ATREA
DAIKIN
LG
Stiebel Eltron
WILO
Aquafam
Bosch
Buderus
Samsung
Alltech
Az chalzení
Q-elektrik
Enectiva
Elektrodesign
AWCOOL
Carrier
McQuay
CF Chiller
Gree

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení