Výprodej

Izolovaná hadice Sono DEC 125 (127), bal. 10bm

Tepelně a zvukově izolovaná ohebná hadice pro vzduchotechniku.

Celý popis
699 Kč bez DPH846 Kč s DPH
-21%1 077 Kč s DPH
Nedostupné

Celý popis produktu

Tepelně a zvukově izolovaná ohebná hadice pro vzduchotechniku. Patří mezi nejpoužívanější součást ohebného VZT potrubí. Velmi efektivně tlumí akustický hluk proudícího vzduchu a  zabraňuje jeho kondenzaci při nutnosti montáže VZT rozvodů v chladných částech objektů.

SONO DEC se skládá z mikroperfomované vnitřní vícevrstvé hadice typu FLEXAIR, dále absolutní, difusní a prachově těsné vrstvy - izolace, která chrání vniknutí mikrovláken do proudu vzduchu a izoluje před vlhkostí. Vnější hadici tvoří vícevrstvá hliníko/polyesterová folie nebo hadice typu FLEXAIR s odpovídajícím průměrem, která je rovněž difúzně těsná.

  • Teplotní odolnost: - 30°C až + 140°C
  • Maximální pracovní tlak: +3000 Pa
  • Maximální rychlost vzduchu: 25 m/s
  • Balení 10 bm v samostatné krabici o délce max.120 cm
  • Podobné názvy jiných dodavatelů: sonoduct, sonoline, sonoflex nebo sonoair

Námi dodávané hadice jsou vyrobeny v EU. Čínský výrobek si u nás nekoupíte! Rozdíly v evropské a čínské produkci jsou obrovské - izolační vrstva u evropské hadice při montáži nepráší, hadice je daleko pevnější v tahu a rovněž vnější vícevrstevný hliníkový obal se netrhá. Celkově má tak tento výrobek mnohem delší životnost a jeho montáž je výrazně snadnější. Pokud hadici nekupujete u nás, vždy se ptejte svého dodavatele na původ výrobku. Obecně zde platí jednoduché pravidlo - evropské hadice jsou téměř vždy dodávány v bílé krabici (čínské pak v hnědé).   

Podobné produkty

Bosch CR 100 RF týdenní prostorový regulátorVytápění

Bosch CR 100 RF týdenní prostorový regulátor

4 150 Kč s DPH
-26%5 651 Kč s DPH
Skladem na prodejně

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení