Objekt Vám naladíme, kvalitní klima zaručíme

Kvalitní prostředí v objektu a úspora energií je naše základní motto. Služby a produkty, které Vám nabízíme, zlepší kvalitu Vašeho života a zajistí čistý vzduch bez zápachu a bakterií, optimální teplotu a vlhkost, automatický provoz a energeticky úsporné řešení. Vyberte si ze služeb a produktů nebo uveďte svou představu a my Vám připravíme optimální variantu řešení na míru.
Kvalitní a hospodárná klimatizační zařízení
Našim cílem je zajistit příjemné a kvalitní prostředí i v letních měsících. Klimatizace si můžete prohlédnout níže, nebo v katalogu produktů. Pokud Vás naše nabídka zaujme, můžete si produkt rovnou vybrat nebo Vám připravíme komplexní nabídku.
Ušetřete nastavením reálných hodnot v systému vytápění
Pro stávající vytápěcí systémy provádíme zaregulování otopných systémů tak, abychom je optimalizovali a naladili na skutečné požadované parametry a klientům přinesli zásadní provozní úspory tepla (10-20%). Zajišťujeme vše od návrhu po realizaci. Doporučujeme pro majitele SVJ či jiných rozsáhlejších topných či chladících systémů.
Kvalitní vytápění, které budete mít rádi
Našim cílem je zajistit optimální a kvalitní vytápění. Zdroje tepla si můžete prohlédnout níže, nebo v katalogu produktů. Pokud Vás naše nabídka zaujme, můžete si produkt rovnou vybrat nebo Vám připravíme komplexní nabídku.
Hospodárné vytápění - Vaše nejlepší volba
Nechte si od nás navrhnout kvalitní a hospodárná tepelná čerpadla, která Vám ušetří až 75% nákladů na vytápění. Tepelná čerpadla si můžete prohlédnout níže, nebo na našem E-shopu. Využijte našich velkých skladových zásob, dodáme do týdne, montáž provedeme do 30 dní od objednání Návrh a cenu tvoříme individuálně dle typu objektu a požadavků zákazníka - poptávku můžete zadat zde.  Pokud již máte zařízení vybrané lze si ho objednat na našem e-shopu. Na tepelná čerpadla LG poskytujeme prodlouženou  záruku 7 let. Zde najdete všeobecné obchodní podmínky. Vsázíme na profesionální přístup a kvalitní produkty od osvědčených výrobců
Energetický inspektor zhodnotí Váš objekt a navrhne optimalizaci
Energetický inspektor Vám posoudí technický stav objektu a technických systémů (vytápění apod.). Připraví varianty případných úsporných opatření a ekonomického hodnocení.
Ušetřete za vytápění a elektrickou energii díky slunečnímu záření
Tým našich specialistů Vám zajistí návrh solárního systému pro vytápění a ohřev teplé vody nebo návrh fotovoltaického systému pro výrobu elektrické energie (pro jakýkoliv typ budovy).
Kvalitní větrání zvýší Vaše pohodlí v objektu
Rádi Vám navrhneme hospodárné a kvalitní rekuperační větrání. Jednotky si můžete prohlédnout níže, nebo v katalogu produktů. Větrání Vám zajistí lepší vlhkost v objektu a čistý vzduch bez zápachu, virů a baktérií. Systémy větrání si můžete prohlédnout níže, nebo v katalogu produktů. Pokud Vás naše nabídka zaujme, můžete si produkt rovnou vybrat nebo Vám připravíme komplexní nabídku.
Monitorujte spotřeby energií a tím ušetřete
Energetický monitoring dokáže snížit náklady na energie v dlouhodobém horizontu o 12%. Naši energetičtí specialisté Vám rádi navrhnou vhodné řešení.
Čerpadla vody, která Vás hned tak nezradí
Využijte naše návrhy a doporučení v rámci úsporných řešení čerpání vody! Čerpadla si můžete prohlédnout níže, nebo v katalogu produktů. Pokud Vás naše nabídka zaujme, můžete si produkt rovnou vybrat nebo Vám připravíme komplexní nabídku.
Snižte si provozní náklady správnou volbou konstrukcí
Pro zajištění úspory energetických nákladů je důležité mít správně navržené konstrukce na obálce budovy, jak po stránce technické, tak legislativní. Náš tým odborníků Vám provede návrh technických možností odpovídající i platné legislativě. Doporučujeme pro rekonstrukce a novostavby objektů či dotace.
Projekční činnost
Již více jak 10 let se na nás můžete spolehnout v oblasti projekčních prací vytápění, chlazení, vzduchotechniky, zdravotní techniky, elektro a měření a regulace.
Konzultace a semináře
Přihlaste se na zajímavé semináře a webináře.

Akční nabídka

Samsung EHS Mono HT Quiet AE080BXYDGG/EU 8 kW
Vzduch - vodaSamsung EHS Mono HT Quiet AE080BXYDGG/EU 8 kW151 000 Kč s DPH
221 441 Kč s DPH

Aktuality a novinky

ATREA
DAIKIN
LG
Stiebel Eltron
WILO
Aquafam
Bosch
Buderus
Samsung
Alltech
Az chalzení
Q-elektrik
Enectiva
Elektrodesign
AWCOOL
Carrier
McQuay
CF Chiller
Gree

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení